Cars

Táto téma bola pre nás výzvou, pretože sme sa ocitli v obľúbenej rozprávke väčšiny malých šuhajov. Dve devy sa však nezľakli a takto sme to vymysleli:

Slávnostná tabuľa

Taniere, príbory, poháriky, servítky – vo farbách žltá, červená, čierna a strieborná, príbory sú zviazané stužkou s visačkou „Nástroje“, na červených pohárikoch nájdete očí BleskovéhoMcQueena...

Šedý látkový obrus, stredom ktorého idú biele pásy a vytvárajú tak dojem cesty, na stole je rozsypaný papierový piesok, mini kaktusy rôznych tvarov a oranžové kužele.

Menovky oslávenca a jeho hostí v štýle VIP vstupeniek do zákulisia pretekov na stužke, takže ich môžu deti mať počas oslavy na sebe.

Stánok

Stánok sme ladili v štýle americkej prérie, tvorí ho cesta, piesok, kaktusy, hora, ktorá sa týči nad mestom, kde sa dej rozprávky odohráva. Ďalej modrá obloha, obláčiky, po bokoch konštrukcie sú vlajočky, ktoré navodzujú dojem pretekov. Vo vnútri stánku nájdete aj pohár pre víťaza pretekov. Vrchnú časť konštrukcie tvorí cieľová rovinka s menom oslávenca v originálnom fonte z rozprávky. Po bokoch sú umiestnené svietiace semafory. Pred a vedľa konštrukcie sa nachádzajú XXL kaktusy, každý iného tvaru, jeden dokonca svietiaci, ďalej značka ROUTE 66, ktorú tiež nájdete v rozprávke, a samozrejme nesmie chýbať ani stupienok víťazov. Z troch pneumatík poukladaných na sebe sme vytvorili stôl, ktorý môže slúžiť napríklad na odkladanie darčekov, alebo ako stolík na rôzne maškrty pre deti. Na stolík sme dali aj malé cieľové vlajočky, s ktorými sa deti mohli počas oslavy hrať. Ďalej sme pre deti nachystali kulisy na fotenie – vybrali sme si hlavnú postavu Bleskového McQueena a jeho najlepšieho kamaráta Matera.

Jedlo

Pri tejto oslave si jedlo vyberala mamička oslávenca sama, my sme odporúčali aspoň marshmellowairbagy, oreo pneumatiky a rôzne koláčiky alebo jednohubky ozdobené cieľovými vlajočkami. S originálnymi nápadmi na jedlo a chuťovky vám vieme pomôcť a samozrejme rady vám k týmto maškrtám vyrobíme aj originálne menovky.

Pozvánka

Pre túto oslavu sme navrhli pozvánku v štýle semaforu, každé zo svetielok zelená – oranžová – červená sa otvára a je v ňom text.