Frozen

Ktoré malé dievčatko by nechcelo byť aspoň na chvíľočku Elsou, však? Snažili sme sa k tomu prispieť aj my, a to navodením atmosféry ľadového kráľovstva...

Slávnostná tabuľa

Taniere, príbory, servítky, slamky – všetky vo farbách ľadu a mrazu – biele, priesvitné, svetlulinko modré a fialkové. Namiesto klasických pohárikov sme vyrobili „zamrznuté“ trblietavé fľaštičky, ozdobené stužkou a vločkami.

Na fotkách nie je tabuľa celá, ale na stole je svetlulinko modrý látkový obrus, na ňom biely/ priesvitný tyl a pod tylom svetielka, ktoré vytvárajú magickú atmosféru. Nesmú chýbať chumáčikové vločky, s ktorými sa deti môžu pokojne ohadzovať aj vo vnútri a neroztopia sa :-).

Na menovky sme tento krát vymysleli rovno aj malú hru a dobrotu v jednom :-) Menovky tvorí „Poskladaj si svojho Olafa“ balíček, ktorý sa skladá z marshmallows, tyčiniek, čokoguličiek a mini oranžových cukríkov v tvare mrkvy.

Stánok

Stánok sme umiestnili naozaj do ľadového kráľovstva plného cencúľov, vločiek, inovate a snehu. V strede sa týči zámok z ľadového kráľovstva, po bokoch sú zasnežené rámčeky s profilmi hlavných postáv – Elsy a Anny. Vo váze nájdete trblietavé zamrznuté konáriky stromov, na ktorých sa zachytilo pár vločiek. Vločky sú buď chumáčikové alebo XXL upevnené hore v rohoch stánku. Stôl stánku je tiež prikrytý svetlo modrou látkou, bielym tylom so svetielkami a chumáčikmi snehu. Po bokoch visia tylové snehové záclony. Doménou stola je tiež sklenená nádoba so snehom a Olafom vo vnútri. Meno oslávenkyne ja napísané písmom z rozprávky a vystrihnuté zo striebornej trblietavej machovej gumy. Na fotenie sme pre deti i dospelých pripravili foto stenu Olaf s bublinkou „Mám rád hrejivé objatia“, presne ako to Olaf hovorí v rozprávke.

Jedlo

Na jedlo sa toho dá vymyslieť znova veľmi veľa, mamina oslávenkyne si ho chystala sama, my sme prispeli s nápadmi: Olafove nosíky, snehové gule vo forme marshmallows či zasnežené maškrty s vločkami.

Pozvánka

Keďže oslávenkyňa má veľmi rada Elsu, dali sme jej profil aj na handmadepozvánku, ozdobili stužkou a vločkami. Text je na opačnej strane.