Peppa Pig2

Dorotkine druhé narodeniny sa niesli v téme Peppa Pig. Je to jej najobľúbenejšia rozprávka a púšťame jej ju v angličtine, aby počúvala krásny britský anglický prízvuk.

Do prasiatky Peppy sa zamilovala na prvé vzhliadnutie. Preto bolo úplne jasné, že témou oslavy bude práve Peppa.

Stánok

Na stôl sme dali zelenú látku a vytvorili tak lúku, na pozadí viseli modré látky, ktoré tvorili nebo. Na modrých látkach boli pripnuté slniečko, obláčiky a girlanda Dorotka Pig. Vyrobili sme aj kopec, na ktorom stojí Peppin domček. Ďalej sme vyrobili 4 postavičky, ktoré slúžili aj ako foto rekvizity: Peppa, jej mladší braček George, ich mamka a tatko.

Do žltých gumáčikov sme vložili kyticu kvetiniek.

 

Slávnostná tabuľa a Jedlo

Všetko jedlo sme prispôsobili téme Peppa Pig. A bolo servírované na našich handmade Peppa Pig tanieroch a mištičkách. Vytvorili sme napríklad: Perníčky s Peppinou tvárou, skalický trdelník sme narezali, aby sme vytvorili náhradné pneumatiky pre Peppino autíčko. Čoko muffinky so žltými gumáčikmi (presne ako má Peppa, keď skáče v muddy puddles), jednohubky s postavičkami, mištičky plnené Mr. Dajnosórom, slané Goldie the Fish a tiež chrumkavý Mr. Potato či pukance v handmade krabičkách s kačičkami, to všetko ste na našom stole mohli nájsť :)

Aj na príboroch, tanieroch a pohárikoch sme si dali záležať, všetko do detailov premyslené a vytvorené. Nezabudnite si pozrieť naše fotky z oslavy.

Prajeme príjemné prezeranie!