Podmienky spokojnosti na oboch stranách

DOSTATOK ČASU

Prvá a najdôležitejšia podmienka. Máme už vyskúšané, že ak má výzdoba vyzerať tak, ako si ju vy i my predstavujeme, nemôžeme ju pripravovať v strese ani pod tlakom. Preto na jej nachystanie (už na mieste) potrebujeme dostatok času. Veľmi vás prosíme, uistite sa, že je možné zariadiť nám prístup na miesto konania oslavy (vaša obývačka/ reštaurácia/ detský kútik/ škôlka…) minimálne 3 hodiny pred oslavou, a prosíme tiež, oboznámte personál s tým, že výzdobu vám prídu nachystať dve devy :). Tiež platí, že čím menej vecí okolo (koľko stolov, kde presne v rámci miestnosti oslava vlastne bude, a pod.) budeme musieť riešiť a vybavovať na mieste my, tým viac času budeme mať na prípravu výzdoby pre Vášho malého oslávenca. Taktiež, po skončení oslavy vás prosíme o cca 45 minút na zloženie konštrukcie, zbalenie zvyškov výzdoby a upratanie. Ďakujeme.

KOMUNIKÁCIA

Aby sme mohli začať plánovať vašu originálnu handmade oslavu, potrebujeme predovšetkým vedieť tému oslavy, miesto a čas jej konania, meno a vek oslávenca/oslávenkyne, počet osôb a tiež, čo všetko chcete, aby sme pripravili. Prajete si aj "stánok" alebo len stôl, kde budú deti sedieť a jesť… Želáte si fotostenu? Pozvánky? Darčeky pre hostí? To všetko si potrebujeme spoločne prebrať a dohodnúť. Buď osobne alebo prostredníctvom nejakého média (fb/ messenger/ telefón, skype). Preto vás prosíme o aktívnu komunikáciu a dodanie týchto informácií dostatočne vopred, aby sa predišlo zbytočným chybám a nedokonalostiam, ktoré by nás i vás veľmi mrzeli... Ďakujeme.

BEZ CATERINGU

Catering nezabezpečujeme, ale vieme Vám odporučiť jedlo jednoduché na prípravu, ktoré sa bude hodiť k danej téme, plus vám k nemu vyrobíme milé menovky, ktoré podčiarknu celý dizajn oslavy. Realizácia je už na Vás, no z vlastnej skúsenosti vieme, že tematicky vhodne zvolené a pripravené jedlo v hodiacich sa tvaroch a farbách, dodáva celej oslave nezabudnuteľnú atmosféru. Na detailoch predsa záleží najviac. Napríklad narodeninová torta je veľmi dôležitou súčasťou výzdoby každej oslavy, možno dokonca tou najdôležitejšou. Ak si budete želať, vieme vám odporučiť cukrárku/pekárku, ktorá robí, podľa nás, tie najdokonalejšie torty na svete... Ďakujeme.

ZÁLOHA

Zálohu tvorí 70% z dohodnutej sumy vami zvolenej výzdoby. Záloha sa vzťahuje na Naše oslavy a Oslavy na želanie. Záloha sa nevzťahuje na party balíčky. Hneď ako máme dohodnutú výšku zálohy pripísanú na účte, nič nám nebráni okamžite začať pracovať na vašej originálnej handmade objednanej výzdobe. Ďakujeme.

STORNO OBJEDNÁVKY

Keďže na vašej objednávke pracujeme ihneď po pripísaní zálohy na náš účet, je treba rátať s tým, že pri zrušení objednávky zo strany zadávateľa bude nasledovať finančná kompenzácia, ktorá súvisí s nákupom materiálu, časovou investíciou, plánovaním, našim know-how, a pod. Samozrejme, výška kompenzácie závisí od toho, ako skoro pred oslavou nás o jej zrušení informujete.
Viď tabuľka:

Zrušenie objednávky 30 a viac dní vopred –50% zo zálohy
Zrušenie 29 – 15 dní vopred – 70% zo zálohy
Zrušenie 14 – 6 dní vopred – 90% zo zálohy
Zrušenie 5 a menej dní vopred – 100% zálohy

Ďakujeme za pochopenie.


Čo ovplyvňuje cenu vašej/našej výzdoby na oslave...

TÉMA

výber témy (je to téma, ktorú sme už mali, už ju máme vymyslenú, premyslenú a niektoré rekvizity máme už nachystané alebo je to úplne nová téma podľa vášho želania...)

ČAS

počet hodín, ktoré strávime prípravou, plánovaním, tvorením, zháňaním materiálu

MATERIÁL

materiál sa dá objednať v rámci SR, alebo ho zháňame po celom svete (tuto je dôležité objednať si oslavu dostatočne vopred, aby nám materiál stihol doraziť, ideálne čo najskôr, najmenej však 6-4 týždne pred oslavou...)

„STÁNOK“

reprezentatívny stôl s tortou a jedlom (na to používame špeciálne navrhnutú konštrukciu, ktorú na mieste zdobíme – trvá to cca 3 hodiny)

STȎL

„slávnostná tabuľa“ – obrus (látka), taniere, poháre, príbor, slamky, servítky, detaily – uprednostňujeme papierové, ktoré vždy handmade upravíme a prispôsobíme téme...

DETAILY

rekvizity, darčeky pre hostí, fotostena, iné špeciálne priania na želanie...

ĎALŠIE DETAILY

girlandy (väčšinou meno oslávenca a číslo narodenín), pozvánky, menovky pre hostí, menovky k jedlu – jedlo tvorí veľmi dôležitú súčasť celej atmosféry, vieme vám odporúčať/ dať tipy, čo by sa dalo relatívne ľahko a jednoducho vymyslieť na vašu tému – jedlo si však musíte nachystať sami, my zatiaľ neponúkame catering, na to by sme potrebovali hygienické povolenie... vieme vám ho však poradiť a naaranžovať, plus vymyslieť k nemu výstižné menovky, ktoré potešia všetkých hostí...

NACHYSTANIE V DEŇ OSLAVY

samotné chystanie (cca 3 hodiny) stánku a tabule v deň oslavy + po oslave, ešte v ten istý deň alebo na druhý deň zvesenie výzdoby, zbalenie konštrukcie, upratanie (cca 40 min)


Ceny potom vyzerajú nasledovne

„PARTY BALÍČEK“

ten vám dorazí poštou (bude obsahovať základnú verziu oslavy: girlanda s menom, číslo, iné girlandy na zavesenie,balóny, obrus, taniere, poháre, príbory, slamky, servítky – plus handmade detaily k nim...) cena závisí od počtu kusov a množstva výzdoby, ktorú si predstavujete, balíček vám príde poštou/alebo si ho u nás vyzdvihnete osobne a výzdobu si už naaranžujete vy sami, s tým, že niektoré časti balíčka nám po oslave vrátite/ pošlete/ prinesiete naspäť – napr. látkový obrus, ušitá girlanda, skrátka výzdobu, ktorá neslúži na konzumáciu a mala by po oslave zostať neporušená,

cena cca do 100€

„PARTY BALÍČEK NA ŽELANIE“

tento party balíček by bol špeciálne vytvorený podľa vašich želaní, a na vami zvolenú tému. Obsahuje aj špeciálne či nadštandardné požiadavky zákazníka,

cena cca do 150e

„NAŠE OSLAVY“

Stánok a tabuľa na jednu z tém, ktorej sme sa už raz venovali, zahŕňa osobné nachystanie konštrukcie a stola na mieste oslavy (cca 3 hodiny) plus zbalenie výzdoby po oslave (cca 40min),

cena závisí od náročnosti oslavy a množstva materiálu, cca od 250€/ 300€

„TÉMA NA ŽELANIE“

Vy si vyberiete vlastnú tému a my hneď začneme pracovať na jej realizácii, tvoriť, zháňať, chystať, strihať, maľovať, plánovať, dolaďovať detaily, plus nachystať stánok a stôl na mieste a potom zbaliť, záleží od náročnosti,

cena cca od 400€