Trolls

Musíme sa priznať, že túto rozprávku máme veľmi rady, takže bola veľká zábava vymýšľať a tvoriť všetky detaily Trollieho lesa...

Slávnostná tabuľa

Taniere, príbory, poháriky, servítky – všetko šialene mnohofarebné, tak ako to majú Trollovia radi! Samozrejme nesmie chýbať veľa kvetiniek z filcu i papiera. Príbory sú zviazané motúzovým vrkôčikom a dozdobené farebnou kvetinkou. Na taniere a slamky sme vlastnoručne dorobili rôznofarebné Trollie vlasy, aby si každý hosť svoj tanierik a pohárik vedel rýchlo nájsť.

Použili sme zelený látkový obrus, stredom ktorého sme potiahli pás umelého trávnika, aby sme ešte viac umocnili atmosféru lesa. Po stole sú poukladané farebné kvietky a tiež malé pníky, natreté na strieborno a posypané trblietkami.

Menovky sme spojili s lentilkovou dobrotou a vytvorili sme tak mnohofarebné semienka dúhy.

Stánok

Stánok je akoby vystrihnutý z rozprávkového lesa, v ktorom sa Trollovia skrývajú. Nájdete v ňom veľa lístkov, kvetiniek, trávy, hríbikov a samozrejme nesmú chýbať ani svetielka a trblietky. Stánok je celý zelený, vrchnú časť tvoria konáre natreté rôznymi odtieňmi zelenej, spolu so svetielkami vytvárajú čarovnú atmosféru lesa. Po bokoch stánku sú papierové XXL kvety, v dolnej časti je zas originálna lístková girlanda presne ako z rozprávky. Meno oslávenkyne visí na originálnych „hruštičkách“, ktoré tiež nájdete v tejto rozprávke. A ak sa prizriete bližšie, medzi lístkami nájdete aj pavúčika z filcu.

Rekvizít na fotenie sme tento krát vyrobili viac: obláčik z rozprávky, XXL mäsožravé kvetiny, hríbiky no a samozrejme, nesmie chýbať ani hlavná postava tejto rozprávky – foto stena Poppy.

Ako darčeky pre hostí sme vyrobili ešte Poppy čelenky a náramky objatia, podľa vzoru z rozprávky.

Jedlo

V tomto prípade sa mamina oslávenkyne s nami radila ohľadom jedla a chuťoviek a vytvorila krásne detaily aj na tanieroch: ovocné kvetinky, mňam hríbiky z paradajky a mozzarelky, dúhové špízy, trblietavé jahody a marshmallows obláčiky. Samozrejme, jedlo je doplnené o farebné a vtipné menovky.

Pozvánka

Keďže najobľúbenejšou postavou z rozprávky malej oslávenkyne je Poppy, ani chvíľu sme neváhali a vyrobili sme aj handmade Poppy pozvánky. Text sa nachádza na druhej strane.